מיתוג חברות

בעידן התחרותי בו אנו חיים היום, זה לא מספיק שיש לנו שירות ייחודי או מוצר מעולה. כדי לבנות הצלחה חייבת חברה עסקית להשקיע במיתוג מדויק, יצירתי ומסקרן שמבטא את ערכי החברה והמסרים המרכזיים שלה, ופונה לקהל היעד באופן שיניע אותו לבחור במותג.

בעבודה עם חברה עסקית אנו לומדים, חוקרים ומאפיינים את תחום העיסוק, את המתחרים, את קהל היעד, ואת המענה שמספקת החברה לצורך המדויק של הקהל שלה.
אנו מלווים ומייעצים למחלקת השיווק בנושא המיתוג, ומשתלבים בעשייה השוטפת למען קידום החברה. הפעילות שלנו כוללת ליווי מתמשך במיתוג, בניית השפה הגרפית, קופירייטינג וכתיבה שיווקית, בנייה ועיצוב אתרי
אינטרנט, עיצוב ומיתוג לתערוכות וכנסים, עיצוב אפליקציות, ניוזלטר חודשי למאגר הלקוחות ועוד.

אנחנו מביאים איתנו ניסיון עשיר וחשיבה יצירתית ומקורית ומה שמניע אותנו זו ההצלחה השיווקית והעסקית של החברה, כי הצלחת החברה היא גם ההצלחה שלנו.

צרו קשר עוד היום ונגיע לפגישה לא מחייבת, נציג את סל הפתרונות שלנו,  את שיטת העבודה,  ואת הערך המוסף שתקבלו כשתבחרו בליווי שלנו.

מיתוג עסקים קטנים

בעל/ת עסק קטן? עסק צומח? את/ה בעל/ת מקצוע מעולה, השירותים/המוצרים שלך נפלאים, אבל אם רק מעטים יודעים על קיומך ואלו שכבר יודעים לא תמיד מבינים מה בדיוק את/ה מוכר/ת-
גם אם אתה בעל עסק קטן מגיע לך להיות מותג מצליח וזה בהחלט אפשרי.
לתהליך מיתוג יש חשיבות עצומה בבניית עסק מצליח, מיתוג טוב הוא הבסיס להצלחת השיווק והמכירות. המיתוג  יצור רושם ראשוני של הצלחה, מקצועיות, אמינות והשקעה בלקוח. המיתוג יחזק את העסק כמומחה בתחומו, והלקוחות יהיו מוכנים לחכות בתור ולשלם עבור המותג הנחשק.

תהליך המיתוג בליווי שלנו ימקד ויוביל אותך בדרך להצלחה,  נרכז את מהלכי השיווק במדיות הנכונות, במסגרת התהליך נלווה אותך בהטמעת המיתוג ולא נשאיר אותך לבד עד שנהיה משוכנעים שעלית על דרך המלך.

שירותים נוספים שאנו מספקים  לעסקים קטנים: עיצוב לוגו, כרטיס ביקור וניירת משרדית, עיצוב אתר אינטרנט, דף נחיתה, ניוזלטר, עיצוב לרשתות חברתיות, קופירייטינג וכתיבה שיווקית ועוד.

לקביעת פגישה לא מחייבת / לקבלת הצעת מחיר התקשרו לרויטל – 052-3349525

עיצוב גרפי

עיצוב גרפי מוצלח צריך להיות יצירתי ומקורי ולהעביר מסר בצורה נקייה, ברורה וקולעת. עיצוב גרפי צריך להיות יפה אבל גם ובעיקר ממוקד למטרות השיווקיות של העסק.

עיצוב לוגו זו מומחיות בפני עצמה, לפני תחילת העבודה נכין ב- BRAND GROUP שאלון מיתוג מותאם אישית.  לאחר היכרות מעמיקה עם העסק, החזון שלו, מטרותיו, הבידול שלו, ערכיו והקהל המדוייק לו, ניתן יהיה להתחיל בעבודת העיצוב.

מניסיוננו עיצוב הלוגו הוא תהליך מורכב ומעורב בו גם אלמנט רגשי,
הלקוח בוחר את הלוגו שייצג אותו ואת העסק . כשהלקוח מתאהב בלוגו הוא יתגאה בו וישמח להציגו בכל מדיה אפשרית.

לוגו טוב הוא לוגו מעניין, חדשני, עם משמעות, ברור ונקי אבל גם מסקרן, מרגש ופתוח לפרשנות.

הלוגו צריך להיות מלווה תמיד בסיסמה (סלוגן) או בהגדרה של תחום העיסוק (תג ליין).

חיבור טוב בין איש המיתוג והלקוח יסייע ביצירת תהליך פורה ומהנה, כשיוחלט על הלוגו הנבחר אפשר יהיה לצאת לדרך של הטמעה ועבודת שיווק.

לקביעת פגישה לא מחייבת ולקבלת הצעת מחיר התקשרו לרויטל – 052-3349525

פרסום

עולם הפרסום משתנה ללא הרף, המדיות הדיגיטליות משחקות תפקיד משמעותי ועלינו להתעדכן וללמוד "שפות" שונות של פרסום.

רעיון יצירתי, חדשני, מסקרן ומפתיע, מסרים ברורים וממוקדים, עיצוב קולע, פניה לרגש, סיפור טוב, תמונות איכותיות, הנעה לפעולה, חזרתיות והטמעה, אלו הם חלק מעקרונות הפרסום שעובדים ומוכרים בכל מדיה.

הנסיון העשיר מאפשר לנו להעניק ללקוחותינו פתרונות מנצחים בתחום הפרסום.

הכנסו לדף "צור קשר" השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי 

קופירייטינג

עולם הפרסום משתנה ללא הרף, המדיות הדיגיטליות משחקות תפקיד משמעותי ועלינו להתעדכן וללמוד "שפות" שונות של פרסום.

רעיון יצירתי, חדשני, מסקרן ומפתיע, מסרים ברורים וממוקדים, עיצוב קולע, פניה לרגש, סיפור טוב, תמונות מיוחדות, הנעה לפעולה, חזרתיות והטמעה, אלו הם חלק מעקרונות הפרסום שעובדים ומוכרים בכל מדיה.

הניסיון העשיר מאפשר לנו להעניק ללקוחותינו פתרונות מנצחים בתחום הפרסום  – דברו איתנו!

עיצוב אתרים

אתר אינטרנט הוא כלי שיווקי מצוין לחברה גדולה וגם לעסק קטן.

הקמת אתר אינטרנט מתחילה באפיון אתר וחשיבה על חווית המשתמש וממשק המשתמש UX UI

אתר טוב צריך להיות מתוכנן ומותאם לקהל היעד ולמטרות השיווקיות שהוגדרו מראש. האתר צריך להיות מעוצב בצורה ידידותית למשתמש, ברורה וממוקדת אך גם יצירתית ומיוחדת, הכתיבה השיווקית צריכה להיות בעלת מסרים קולעים, קצרים וברורים, והתוכן מותאם למנועי החיפוש.  הניווט באתר צריך להיות קל וברור, וכך גם ניהול האתר וקידומו באינטרנט. חובה שתהיה הנעה לפעולה בצורה נכונה ומותאמת למטרה השיווקית של הטקסט המסוים.
וכמובן תמונות מעולות באיכות מצוינת.  

אתר אינטרנט נותן במה לחזון החברה, לבידול שלה, להיכרות עם מנהליה, עובדיה ולקוחותיה,

באתר האינטרנט יש מקום לספר סיפור מותג מרגש, כתבות מומחים (בלוג), ניוזלטר ועוד.

האתר הוא כרטיס ביקור ודרך טובה להתחלה של בניית מערכת יחסים יציבה ומוצלחת עם הלקוח הפוטנציאלי

לקביעת פגישה לא מחייבת ולקבלת הצעת מחיר התקשרו לרויטל  – 052-3349525

כתיבה שיווקית

תוכן מושך, ייחודי, הפונה לקהל היעד בשפה המדברת אליו, משפטים קצרים, ברורים, כותרות מסקרנות, פסקאות קצרות, סיפור טוב, הנעה לפעולה…והכל משולב בחשיבה שיווקית ממוקדת מטרה.

אם גם אתם רוצים כתיבה שיווקית שתקדם את העסק ותביא מכירות, פנו אלינו עוד היום. 

UX UI

חווית משתמש:
UX- User Experience

ממשק משתמש:
UI- User Interface

לכל מוצר (דיגיטלי או אחר) שיוצרים יש מטרה.
כדי להשיג את המטרה אנחנו חייבים להבין היטב מי המשתמש ואיך ליצור עבורו את החוויה הטובה ביותר שתניע אותו לבצע פעולה. לכן אנחנו עורכים מחקרים ועושים ניסיונות, בודקים איך קהל היעד מגיב, ומזקקים עד שמגיעים למוצר מדויק ומוגמר

ממשק המשתמש הוא החלק במוצר שחשוף למשתמש – הנראות הגרפית והטקסטואלית שצריכות לגרום למשתמש להרגיש שחשבו עליו , ויצרו עבורו ממשק אידאלי המביא אותו להגשמת מטרותיו בדרך הקלה והנוחה ביותר.

אתר אינטרנט? אפליקציה? נשמח ליצור עבור המוצר שלך את חווית המשתמש וממשק המשתמש הטובים ביותר.

לקביעת פגישה לא מחייבת ולקבלת הצעת מחיר התקשרו לרויטל  – 052-3349525

הרצאות מיתוג

מיתוג כמנוף להצלחה – מה הקשר בין מיתוג עסקי למיתוג אישי –

מדוע מיתוג אישי (מיתוג עצמי) חשוב לכל אחד מאיתנו – הרצאות  מקוריות המשולבות בהדגמות , סיפורי מקרה, התנסות חווייתית וסרטונים מהעולם הגדול.

לקביעת פגישה לא מחייבת ולקבלת הצעת מחיר להרצאה כיתבו לנו או התקשרו לרויטל – 052-3349525